Wat is in, wat is uit?!

Nieuwste trends in de media, mode en maatschappij.

IN: Hoppas

Hoppas zijn Belgische Tapas geserveerd met bier (hop+tapas=hoppas) en moeten de nieuwe trend in de horeca worden. De Hoppas worden op 19 april geïntroduceerd door Vlaanderen Lekker Land, de organisatie die de Vlaamse gastronomie promoot. Daarnaast wordt de actie gepromoot door de Vlaamse regering.

Een regering die lekker eten en bier promoot, dat zul je in ons betuttelland niet zien. De Hoppas is dan ook niet zomaar een concept, het is een product dat België op de kaart moet zetten. Alsof de toerist voortaan denkt: “Zal ik naar de Spaanse zon gaan, waar ze geile chica’s en mooie macho’s hebben. En ook Sangria en tapas? Nee wacht, de Belgen hebben Hoppas, daar moet ik heen!”

Toch jammer dat we geen Hoppas in Nederland hebben. Wij moeten het doen met bitterballen op het terras. Waarom geen Hoppas in Holland? Gevulde tomaatjes met Hollandse garnaaltjes, stukjes peer in rookvlees of mosselen in pikante saus, er is genoeg keuze. Iemand nog meer suggesties?

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - IN: Hoppas
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Info & Utils

Published in zaterdag, april 17th, 2010, at 18:48, and filed under Cultuur, Lifestyle, Overig.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Do it youself: Digg it!Save on del.icio.usMake a trackback.

Previous text: .

Next text: .

Plaats een reactie

Wat is in, wat is uit?! © 2010. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.